VÝBĚR SEDADEL

Interiér Jeep®Cherokee 2019 čerpal inspiraci hlavně v přírodě a předvádí se vám v úžasné formě.
Je plný důmyslných detailů a perfektně zpracovaných prémiových materiálů.
 • LONGITUDE
  • TEXTILNÍ SEDADLA S KONTRASTNÍMI PRVKY
  • PRÉMIOVÁ KOŽENÁ ANATOMICKÁ
 • LIMITED
  • PRÉMIOVÁ KOŽENÁ SEDADLA
 • OVERLAND
  • PRÉMIOVÁ KOŽENÁ SEDADLA
Černá
Černá

Sedadla čalouněná černým textilem s kontrastními prvky jsou standardní výbavou modelu Cherokee Longitude
a poskytují maximální pohodlí za každého počasí.

Černá a světle béžová Light Frost
Černá a světle béžová Light Frost

Sedadla čalouněná černým a světle béžovým textilem s kontrastními prvky jsou standardní výbavou modelu Cherokee Longitude a poskytují maximální pohodlí za každého počasí.

Černá
Černá

Prémiovými koženými, anatomicky tvarovanými sedadly v černé barvě může být vybaven model Cherokee Longitude (za příplatek jako součást paketu). Přední sedadla jsou vyhřívaná pro zajištění maximálního pohodlí bez ohledu na počasí a také elektricky nastavitelná v osmi směrech, včetně bederní opěrky nastavitelné ve čtyřech směrech .

Prémiová anatomicky tvarovaná sedadla čalouněná kůží Nappa v černé barvě jsou standardní výbavou modelu Cherokee Limited. Přední sedadla jsou vyhřívaná pro zajištění maximálního pohodlí bez ohledu na počasí a také elektricky nastavitelná v osmi směrech, včetně bederní opěrky nastavitelné ve čtyřech směrech.

Černá a šedá Ski
Černá a šedá Ski

Prémiová kožená, anatomicky tvarovaná sedadla v černé a šedé barvě Ski jsou standardní výbavou modelu Cherokee Limited. Přední sedadla jsou vyhřívaná pro zajištění maximálního pohodlí bez ohledu na počasí a také elektricky nastavitelná v osmi směrech, včetně bederní opěrky nastavitelné ve čtyřech směrech.

Černá
Černá

Prémiová kožená, anatomicky tvarovaná sedadla v černé barvě jsou standardní výbavou modelu Cherokee Overland. Přední sedadla jsou vyhřívaná i odvětrávaná pro zajištění maximálního pohodlí bez ohledu na počasí a také elektricky nastavitelná v osmi směrech, včetně bederní opěrky nastavitelné ve čtyřech směrech.

Černá a šedá Ski
Černá a šedá Ski

Prémiová kožená, anatomicky tvarovaná sedadla v černé a šedé barvě Ski jsou standardní výbavou modelu Cherokee Overland. Přední sedadla jsou vyhřívaná i odvětrávaná pro zajištění maximálního pohodlí bez ohledu na počasí a také elektricky nastavitelná v osmi směrech, včetně bederní opěrky nastavitelné ve čtyřech směrech.

Černá a žlutohnědá
Černá a žlutohnědá

Prémiová kožená, anatomicky tvarovaná sedadla v černé a žlutohnědé barvě jsou standardní výbavou modelu Cherokee Overland. Přední sedadla jsou vyhřívaná i odvětrávaná pro zajištění maximálního pohodlí bez ohledu na počasí a také elektricky nastavitelná v osmi směrech, včetně bederní opěrky nastavitelné ve čtyřech směrech.

INTERIÉR VERZE OVERLAND

V interiéru nového modelu Jeep® Cherokee Overland, který vyniká prémiovou krásou, vkusem a komfortem, si budete neskutečně libovat. Odvětrávaná a vyhřívaná přední sedadla čalouněná kůží Nappa poskytují měkoučké a luxusní posezení a volant s lesklými ozdobnými prvky ze dřeva zebrano a nová 19" leštěná kola z hliníkové slitiny dodávají vozu opravdu jedinečný styl.

PRAKTIČTĚJŠÍ ÚLOŽNÉ PROSTORY

Všestranný a konfigurovatelný interiér nového Cherokee byl navržen tak, aby vám nescházelo nic během rušného pracovního dne a mohli jste
v pohodě prožívat i klidné chvíle. Spolehněte se praktické nastavení sedadel, důmyslné úložné prostory, praktické funkce a další prvky.

VÝBAVA DO KAŽDÉHO POČASÍ

Nedovolte, aby vám počasí bránilo v objevování nových míst. Nový Jeep® Cherokee může být vybaven řadou prvků volitelné výbavy, které vám pomohou vyrovnat se s nástrahami počasí v každém ročním období.

VERZE MODELU JEEP® CHEROKEE

Najděte verzi, která je vhodná právě pro vás

NOVÝ JEEP® CHEROKEE

Vyzkoušejte u nejbližšího prodejce

JEEP® CHEROKEE

Stáhněte si nebo objednejte katalog k novému modelu Jeep® Cherokee