GALERIE

EXTERIÉR

/content/dam/jeep/it/model/cherokee-my-19/overview/exterior/mobile/pillar1.jpg
Image Exterior

USPOKOJTE SVOU TOUHU OBJEVOVAT NOVÉ

U Jeepu Cherokee 2019 najdeme autentické prvky a perfektní řemeslné zpracování, jak je u značky Jeep® známe, jsou však přizpůsobeny potřebám současného světa. Nový design přední a zadní části, nové Full LED světlomety a koncová světla, nový design kol a prémiové exteriérové prvky, které zvyšují vaše pohodlí, to vše ještě více umocňuje jedinečný styl Cherokee, který nezapomíná na své slavné kořeny.

image 1
image 2

INTERIÉR

/content/dam/jeep/it/model/cherokee-my-19/overview/interior/mobile/pillar-1.jpg
Image Interior

KRÁSNÝ A ÚČELNÝ

V novém Cherokee se propojují špičkové technologie s vybroušeným a mistrovsky zpracovaným interiérem. Systém kontroly trakce Selec-Terrain™ a příplatkový pohon všech kol Active Drive povznášejí jízdu v terénu na skutečný zážitek. Větší zavazadlový prostor, infotelematický systém Uconnect™ nové generace nebo elegantní textilní a kožené čalounění činí z Cherokee správného a komfortního společníka na vašich cestách, ať již za prací či za víkendovým dobrodružstvím.

TECHNOLOGIE

/content/dam/jeep/it/model/cherokee-my-19/overview/technology/mobile/pillar-1.jpg
Image technology

STVOŘEN PRO KAŽDODENNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

Interiér nového modelu Jeep® Cherokee nabízí prvotřídní, technicky vyspělé funkce a natolik variabilní prostor, aby vás uspokojil prakticky při jakémkoliv vašem dobrodružství. Příplatkové funkce zahrnují asistenta podélného a příčného parkování, automatické výbojkové světlomety a elektricky nastavitelná přední sedadla.

BEZPEČNOST

/content/dam/jeep/it/model/cherokee-my-19/overview/safety/mobile/pillar-1.jpg

PŘIPRAVEN NA NEČEKANÉ

Řada volitelných bezpečnostních prvků vás provede každým dobrodružstvím zcela bez starostí. Monitorování mrtvého úhlu, přední parkovací asistent ParkSense® a mnoho dalších funkcí zaručují novému Cherokee takovou úroveň bezpečnosti, na kterou se můžete spolehnout.

/content/dam/jeep/it/model/cherokee-my-19/overview/safety/mobile/pillar-4.jpg
Některé zobrazené prvky vozu mohou být dostupné pouze na americkém trhu.

VERZE MODELU JEEP® CHEROKEE

Najděte verzi, která je vhodná právě pro vás

KATALOG JEEP® CHEROKEE

Stáhněte si nebo objednejte katalog k vozu Jeep® Cherokee