Zjistit více
80th_badge

80 let dobrodružství

Historie značky Jeep® je tvořena osmi desítkami let jízdy v terénu, velkou odolností a spolehlivostí. Pro oslavu 80. narozenin připravila značka speciální limitovanou edici, která zdůrazňuje ikonickou povahu vozidel Jeep® u všech modelů v nabídce.

Exkluzivní logo

Osmdesát legendárních let zachycených v novém ikonickém designu. Každý model edice Jeep® 80th Anniversary se vyznačuje nezaměnitelným logem na boku vozu, palubní desce a sedadlech.

Povrchová úprava Granite Crystal

Řada 80th Anniversary vyniká novým vzhledem podtržený detaily v povrchové úpravě Granite Crystal. Sloty sedmiotvorové masky chladiče, světlomety a nárazníky svým stylem zvýrazňují osobitost a exkluzivitu této speciální edice.

Kožený interiér

Styl edice 80th Anniversary je nejviditelnější v interiéru. Sedadla a palubní deska jsou čalouněné prvotřídní kůží, která je hodna nejlepších vozidel značky Jeep®.

Berberové koberečky

Pro zdůraznění maximální pozornosti věnované detailům jsme interiéry modelů Compass, Wrangler a Gladiator 80th Anniversary opatřili exkluzivními berberovými koberečky, které vozům dodávají eleganci a definují jejich exkluzivní styl.
 

Jeep Renegade

NOVÝ JEEP® RENEGADE 80th ANNIVERSARY

Vznikla legenda

Nabídku modelů 80th Anniversary otevírá Renegade, který byl inspirován charakteristickými stylovými prvky značky Jeep®. K dispozici jsou spalovací motory s výkony 120, 130 a 150k nebo plug-in hybridním hnacím ústrojím 4xe tvořeným zážehovým přeplňovaným motorem a elektromotorem s kombinovaným výkonem 190 nebo 240k.

Objevte Renegade 80th
Jeep Compass

NOVÝ JEEP® COMPASS 80th ANNIVERSARY

Historie a budoucnost značky Jeep®

Jeep® oslavuje 80 let od svého zrození speciální limitovanou edicí modelu Compass, která se vyznačuje jedinečnými stylovými detaily zvyšujícími jeho osobitost a eleganci. K dispozici je buď v tradiční verzi se zážehovým přeplňovaným motorem s výkony 130 a 150k nebo s plug-in hybridním hnacím ústrojím 4xe se zážehovým přeplňovaným motorem a elektromotorem s kombinovaným výkonem 190k.

Objevte Compass 80th Objevte Compass 80th 4xe
Wrangler

NOVÝ JEEP® WRANGLER 80th ANNIVERSARY

Legenda pokračuje

Offroadová ikona značky Jeep®se při příležitosti 80. výročí značky představuje s lakovanou pevnou střechou a nejlepšími bezpečnostními systémy řady. K dispozici je s tradičním přeplňovaným spalovacím motorem o výkonu 272k a také ve verzi 4xe s plug-in hybridním hnacím ústrojím se zážehovým přeplňovaným motorem a elektromotorem s kombinovaným výkonem 380k.

Objevte Wrangler 80th Objevte Wrangler 4xe
Jeep Gladiator

NOVÝ JEEP® GLADIATOR 80th ANNIVERSARY

Legendární pick-up

Nabídku modelů limitované edice 80th Anniversary završuje nový Jeep® Gladiator. Tato speciální edice ještě více zvýrazňuje jedinečnou osobitost jediného pick-upu značky Jeep® vybaveného výkonným vznětovým motorem 3.0 V6 Multijet o výkonu 264k.

Objevte Gladiator 80th
80th_badge

JEEP® , legenda zrozená v roce 1941

V roce 1941 byla americká armáda vybavena robustním vozem s pohonem všech kol, který si poradil s jakýmkoliv terénem a nástrahami. Běžně bylo známé jako GPV (General Purpose Vehicle), ovšem k jeho identifikaci během hovoru stačila první dvě písmena: GP > Jeep®. Tak se zrodila legenda. V průběhu let vytvořila značka Jeep® řadu inovativních modelů, které prosluly svým bezkonkurenčním výkonem a silným smyslem pro dobrodružství.